Meghan i książę Harry zamieszkają jednak w Malibu!

Meghan (38 l.) i książę Harry (35 l.) końcem marca przestaną oficjalnie pełnić obowiązki starszych członków rodziny królewskiej. Para, na co dzień ma zamiar mieszkać w Kanadzie, mimo że co jakiś czas będą odwiedzać Wielką Brytanię. Jednak ostatnio pojawiły się wieści głoszące, że Meghan i Harry zamieszkają w willi w Los Angeles!

Meghan i książę Harry zamieszkają jednak w Malibu!
instagram/sussexroyal

Meghan i Harry po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii zamieszkali w Kanadzie. 

Teraz pojawiły się najnowsze wieści, które głoszą, że para zamieszka jednak w Malibu! Harry i księżna Sussex mieli nawet wybrać już wille. Cena robi wrażenie! 

Posiadłość wycenia się na ponad 7 milionów dolarów. Co więcej, w sąsiedztwie mieszkają same największe sławy, gdyż jest to prestiżowa dzielnica w stanie Kalifornia. 

W Willi znajduje się pięć sypialni, kort tenisowy i ogromny basen. Księżna Sussex z pewnością byłaby zachwycona, gdyby zamieszkała w tej posiadłości. 

Lokalizacja jest dodatkowym atutem, gdyż Meghan miałaby blisko do z Hollywood. Przypomnijmy, że prawdopodobnie żona Harry'ego będzie chciała powrócić do aktorstwa, dlatego mieszkanie w pobliżu Hollywood jest dla niej bardzo ważne.

Myślicie, że Meghan i Harry zdecydują się na zakup tej nieruchomości?

 

Źródło: Pomponik.pl